Заходи
В горах зорі ближче
Одна відважна мрія та як ви можете стати її частиною
Вам 29 років і ви жодного разу не подорожували без батьків. Ви маєте друзів, але ніколи не вибиралися в гори у їхній компанії. Не зачаровувалися зоряним небом, не співали біля ватри під гітару. Важко уявити, чи не так? Та це реальність для деяких наших друзів. Вони – відвідувачі «Майстерні мрії». Зараз їх одинадцятеро.

Наша Майстерня мовою бюрократії означається як Центр денного перебування для молоді з ментальними порушеннями. Людською мовою – ми збираємося з хлопцями і дівчатами, які мають аутизм, синдром Дауна чи різні порушення когнітивного розвитку та проводимо разом час. Ми завжди знаходимо собі цікаві заняття, та цього разу задумали влаштувати цілу пригоду – тижневий відпочинок в Карпатах.

Ви запитаєте що в цьому особливого? Справа в тому, що одним з головних принципів нашої роботи є проведення зустрічей без батьків, лише в колі ровесників. От ви не берете своїх батьків на посиденьки з друзями? Так і за нашим переконанням - соціалізація має відбуватися в максимально живому середовищі.

І ми бачимо, що це працює: хтось навчився користуватися ножем, хтось освоїв нові рецепти, хтось зрозумів як стримувати свою паніку, хтось почав відкриватися і довіряти.Отже, ми готові до Великої Самостійної Вилазки в Гори.
Відвідувачі, асистенти та волонтери Майстерні поїдуть в Карпати, щоб провести там час в спілкуванні з природою і одне одним (а, як пощастить, ще й з мавками і Чугайстром). Для кожного з нас цей досвід стане трансформуючим, бо Карпати вміють змінити, зміцнити, відкрити очі і серце. Ми плануємо походи в ліс біля мальовничого села Тухля, описаного в творі «Захар Беркут», невеликі франкові читання і знайомство з місцевими легендами, багато ігор на свіжому повітрі, приготування їжі на вогні, майстер-класи з місцевих ремесел, вивчення зірок та співи пісень біля ватри.

І все це в колі друзів, з повним відчуттям дорослості і самостійності. Кожному потрібен такий досвід, щоб відчути себе зрілим і цілісним.

І зараз нам потрібна ваша підтримка, бо навіть невеликий внесок багато означає.
Своєю участю ви допомагаєте молоді з ментальними порушеннями розкрити в собі нові сторони і побачити світ ширше. А ще долучаєтеся до подолання упередженості в суспільстві, створюючи дещо покращену версію реальності, де рівність і прийняття є базовими цінностями.

РЕКВІЗИТИ:
карта Приватбанку
4149 4996 5056 1002
Іванічева А.Г.
З ПОЗНАЧКОЮ "НА ТАБІР"


Ми дякуємо за вашу прихильність та продовжуємо планувати нашу подорож, адже хіба можна відмовлятися, коли гори кличуть?
Отримувати оновлення раз на місяць
Про чай, заходи Майстерні та різні корисності